Pláže v Maroku – ty nejlepší

agadir pláž

Dnes se podíváme na nejlepší pláže v Maroku. Označení nejlepší berte s rezervou. Někdo může preferovat některé pláže, kde nejsou lidé a zázemí v různých menších městečkách. Někdo zase přesný opak, pro někoho je preference co nejdelší pláže, po které si může chodit.

Pláž Agadir – Agadir Beach

Pláž v Agadir je přibližně 8 kilometrů dlouhá pláž s jemným pískem. Pravidelně čištěná. O víkendech je zde více lidí, ale jinak si zde najdete i klidná místa.

Pozvolný vstup do vody, jen upozorním na občas velmi silné proudy! Podél této pláže v Maroku je také pěkná a v noci osvětlená promenáda.

Pláž v Agadir

Pláž Legzira Beach – Sidi Ifni

Pláž Legzira se nachází nedaleko Sidi Ifni na jihozápadě Maroka. 8 kilometrů dlouhá písečná pláž s velmi jemným pískem. Velké kamenné oblouky staré tisíce let (eroze). Ideální pláž na kite surfin a windsurfing díky své větrnosti.

Legzira Beach – krásná pláž v Maroku

Pláž Ain Diab – Casablanca

Pláž v přístavním městě Casablanca. Největší město Maroka s krásnou pláží toho nabízí mnohem víc. Dlouhá pláž, po pláži můžete jít několik kilometrů od mešity Hassana II. až k Marocco mall. Vzniká tu obrovská promenáda téměř po celé délce, dokončení bude pravděpodobně v průběhu roku 2019. Restaurace, parky, relaxační a odpočinkové zóny, hřiště, kompletní zázemí.

Ain Diab – pláž v Maroku

Tangier Beach – Tangier

Pláž v Tangier je zajímavá tím, že se zde střetává Středozemní moře a Atlantik. V Tangier je ještě další krásná pláž – Ba Kacem Beach. Je tu možné sledovat opravdu krásný západ slunce. Pláž je pravidelně čištěná.

Tangier pláž

Tak to několik tipů na téma pláže v Maroku, brzo přidám další pláže. Pokud rádi cestujete, podívejte se na pláže v Dubaji a na pláže Kapverdské ostrovy.

Keep Scrolling